Eng
129

Штучний інтелект у відновленні освіти: дослідження та онлайн-курс для освітян

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського спільно з Освітньо-науковим “Хабом “NOTBOX”” оголошують проведення анонімного опитування серед педагогічних та науково-педагогічних працівників на тему штучного інтелекту та його можливого впливу на освітні процеси.

В рамках опитування досліджується, чи використовують фахівці штучний інтелект у своїй педагогічній діяльності та чи відчувають його переваги. Окрім цього, важливим аспектом є думка професіоналів щодо можливостей штучного інтелекту стати повноцінним інструментом української освіти.

Для тих, хто цікавиться питаннями сучасних технологій у освіті та лідерськими навичками, запрошуємо приєднатися до авторського онлайн-курсу підвищення кваліфікації для керівників та заступників керівника закладів освіти. Курс “Ефективне лідерство: від лідера керівника до закладу-лідера в освіті” відбудеться з 25 по 29 березня 2024 року. Під час курсу будуть представлені результати опитування, а також розглянуті функціональні алгоритми та ефективні методи використання штучного інтелекту в освітніх процесах.

Приєднуйтеся до нас у цьому захоплюючому дослідженні та спільній роботі над майбутнім освітнім ландшафтом! Детальніша інформація та реєстрація за посиланнями нижче:

Анонімне опитування https://cutt.ly/LwBGNuMi

Курс “Ефективне лідерство: від лідера керівника до закладу-лідера в освіті” https://cutt.ly/MwBDJS6K

БІЛЬШЕ НОВИН