Eng

21

Слухачі університету третього віку продовжують навчання

27 грудня успішно завершився ще один навчальний рік навчання людей поважного віку, але не варто сумувати адже з початком нового року розпочнеться і новий навчальний рік. Наші слухачі, що зберегли активний спосіб життя, покращили свої навички, сформували новий світогляд та знайшли нових друзів на  курсах з вивчення інформатики, психології, особистісного розвитку, якості продуктів, англійської мови – різних рівнів, хореографії, дизайні і арт-терапії, творчої лабораторії «Ретро бабуся», майстер-класів, справжньої леді та багато інших.

Шановні слухачі третього віку, всі працівники Університету третього віку сердечно вітають Вас з наступаючим Новим роком! Бажають  Вам радості, добра, сил, здоров’я, бадьорості, везіння, нехай будуть здорові Ваші близькі і рідні люди. Щастя, позитиву, добра і успіху!

Бажають величезного бажання вчитися і пізнавати. Легкості в новому навчальному році.  Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм!

65
БІЛЬШЕ НОВИН