Eng
96

Сьогодні працюємо над покращенням якості освітньої програми щоб завтра отримати конкурентоспроможного фахівця…

23 листопада 2023 року відбулася нарада щодо підготовки до акредитації та підвищення якості освітньої програми «Міжнародний бізнес» спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини». Комунікація на чолі із першим проректором Наталією Педченко, гарантом освітньої програми, завідувачем кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин проф., д.е.н. Вікторією Стрілець та науково-педагогічними працівниками кафедри, які викладають навчальні дисципліни в розрізі освітньої програми, була досить ефективною.

Цінність обговорень у такому форматі проявляється у залученості здобувачів вищої освіти спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини»: Сичук Діна Леонідівна (МЕВ МБ б-21) та Калина Альбіна Володимирівна (МЕВ МБ б-11); випускників: Анастасія Алексеюк та Антон Коробко, а також роботодавців – Рекотова Віта, директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» та Світлана Туль, заступник директора, експерт з регіонального розвитку Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

Обговорення питань, пов’язаних із якістю освітньої програми  у форматі вибудованого конструктивного діалогу дало змогу почути і зрозуміти потреби бізнесу на регіональному та національному ринку, бачення здобувачів вищої освіти (випускників), які сьогодні вже працевлаштовані, та побажання здобувачів вищої освіти, які ще в процесі отримання необхідних знань, навичок та кваліфікації.

Результатом наради стало окреслення певних перспективних напрямків роботи, пов’язаних із організацією та проведенням заходів і залученістю стейкхолдерів для покращення якості освітньої програми та її популяризації серед представників бізнесу із міжнародним спрямуванням.

БІЛЬШЕ НОВИН