Eng

23

Солідарність закордонних партнерів університету з народом України!

На адресу університету надійшла «Заява закладів вищої освіти Литовської республіки щодо військових дій Російської Федерації проти незалежної держави України». У ній висловлюється солідарність «з українськими університетами, їхніми співробітниками, викладачами, студентами та всім українським народом».Наголошується на готовності академічної спільноти Литви надавати різнобічну допомогу своїм колегам – як тим, хто живе і працює в Україні, так і тим, хто був вимушений виїхати за її межі.

Шяуляйський державний університет прикладних наук,

Литовський бізнес-університет прикладних наук разом з іншими закладами вищої освіти Литовської Республіки у відповідь на військові дії проти незалежної держави Україна висловили солідарність з Україною та підтримку її народу.

ЗАЯВА ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ЩОДО ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА

Конференція ректорів литовських університетів та конференція ректорів литовських університетських коледжів різко засуджують військові дії Російської Федерації проти незалежної держави Україна. Литовські університети солідарні з українськими університетами, їхніми співробітниками, викладачами, студентами та всім українським народом.

Ми готові використати всі наявні ресурси, щоб допомогти українським університетам у ці непрості часи. Ми також будемо допомагати українцям, які приїжджають шукати притулку в Литві, надаючи їм можливість продовжити навчання або дослідження або оселитися в Литві на короткий або довший період.

Ці події знову демонструють важливість формування освіченого, демократичного та критичного суспільства. Наша спільна відповідальність — спільними зусиллями розвивати молоде покоління, яке любить країну і готове її захищати.

Університети є одними з найважливіших інституцій, які допомагають країні створити міцну соціальну структуру. Солідарність і спільна традиція університетів об’єднує всіх тих, хто вірить у європейські цінності, демократію, свободу слова та свободу думки в такі часи.

Президент Конференції ректорів литовських університетів проф. Римвідас Петраускас

Президент Конференції ректорів литовських університетських коледжів Неріюс ВарнасДякуємо за підтримку колективу університету та народу України!

70
БІЛЬШЕ НОВИН