Eng
115

Співпраця кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ із провідними фахівцями банківського сектору України

Неймовірно насиченим став початок цього тижня у фінансистів ПУЕТ.

20.11.2023 року, в межах вивчення освітньої компоненти «Банківська справа» та 21.11.2023 в межах вивчення навчальної дисципліни «Банківське регулювання та нагляд» для здобувачів вищої освіти четвертого курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування вже вкотре відбулися гостьові лекції випускника ПУЕТ спеціальності «Фінанси», Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію неплатоспроможних банків, Артема Караченцева.

Під час online-зустрічі отримали корисну інформацію про:

• черговість погашення вимог кредиторів банків, що ліквідуються та особливості виплат відшкодувань за вкладами фізичних осіб у період воєнного стану;
  • реалії претензійно–позовної діяльності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;
  • порядок продажу активів банків, що ліквідуються, на відкритих торгах (аукціоні) англійського та голландського типів через систему Прозорро.Sale.

Ми завжди раді зустрічі з випускниками в реальному житті та у віртуальному просторі, а такий формат сприяє ще й налагоджені професійної комунікації між випускниками спеціальності та студентами, які зараз опановують бакалаврську програму «Фінанси, банківська справа та страхування».

Дякуємо вельмишановному спікеру, Артему Караченцеву, за підтримку розвитку кафедри ФБС у напрямку професійного розвитку майбутніх фінансистів!

БІЛЬШЕ НОВИН