Eng

39

Співпраця ПУЕТ у рамках Полтавського регіонального інвестиційного офісу «Влада для бізнесу – G2B»

12 березня 2020 року в Полтавській облдержадміністрації відбувся круглий стіл щодо започаткування співпраці в межах Полтавського регіонального Інвестиційного офісу «Влада для бізнесу – G2B». Підприємці, представники екосистеми підтримки підприємництва, працівники Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА обговорили концепцію роботи Інвестиційного офісу, який невдовзі відкриється.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін поділився з учасниками своїм баченням роботи нової структури та закликав їх до активного обговорення, щоб інвестиційний офіс був корисним, насамперед, для полтавських підприємців.

За його словами, Інвестиційний офіс створено для реальної допомоги бізнесу, а не для звітності. Із метою залучення зовнішніх і внутрішніх інвестицій в Полтавську область та розширення діяльності підприємців цей офіс буде забезпечувати зв’язок між владою – громадою – підприємцем задля активного розвитку бізнесу в регіоні. Є три ключові аспекти роботи: знаходження ринків збуту, створення бази інвестиційних пропозиції, вільних земельних ділянок і виробничих приміщень, які можна запропонувати потенційному інвестору, та оперативне вирішення проблем підприємців.

Працівники Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації презентували концепцію роботи Полтавського регіонального Інвестиційного офісу «Влада для бізнесу – G2B».

До роботи круглого столу долучилася директорка Інституту проєктів та інновацій ПУЕТ Інна Пахомова. Усі учасники зустрічі визначали цілі Інвестиційного офісу, пропонували свої ідеї, обговорювали подальшу співпрацю між бізнесом та владою.

70
БІЛЬШЕ НОВИН