Eng

31

Співробітниці ННІЛ взяли участь у воркшопі «Світ громад» у Києві

7-8 жовтня 2021 року наукові співробітниці Навчально-наукового інститут лідерства, викладачки кафедри педагогіки та суспільнх наук Верезомська Світлана та Пивоварська Ксенія взяли участь у воркшопі «Симуляційні ігри та гейміфікація для громадянської освіти: дизайн та розробка послуг у сфері неформальної освіти з використанням ігрового симулятора «Світ Громад: Акселератор ІІІ» у Києві. Він був організований DVV International в Україні та присвячений використанню гри «Світ громад». Протягом двох днів учасниці та учасники дізнавалися, як використовувати «Світ громад» для найрізноманітніших потреб – діагностичних, комунікативних, прогностичних, евристичних, – а також модифікувати цей корисний інструмент для себе. Він буде обов’язково використаний у діяльності «Центру освіти дорослих». Наступний крок – проходження онлайн-курсу та отримання сертифікату Майстра гри.

Довідково: Світ Громад: Акселератор-ІІІ – це третє, доповнене та актуалізоване, видання української настільної кооперативної стратегії у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.

Гра задумана і розроблена як інструмент автоматизації навчання (в тому числі і самонавчання) для людей, яким не байдужі громади, в яких вони живуть. Це відповідь на стандартні та нудні підходи до розвитку громад, неформальної освіти та впровадження реформ.

Світ Громад: Акселератор-ІІІ – є еволюційним продовженням ідеї та продукту, до якого причетні сотні людей.

Гра, за умови її регулярного використання тренує якості та навички, які необхідні кожному в ХХІ столітті:

1.      Підприємливість та фандрейзинг.

2.      Емпатію та навички співжиття з іншими.

3.      Критичне мислення.

4.      Роботу в команді та кооперацію.

5.      Комунікацію та соціальну взаємодію.

6.      Читацьку та інформаційну грамотність.

7.      Лідерство та відповідальність.

8.      Тайм-менеджмент та планування.

9.      Фінансову грамотність.

10.    Розуміння глобальних процесів та викликів.

11.    Політична грамотність.

12.    Податкову культуру.

13.    Вирішення комплексних задач.

14.    Прийняття персональних та колективних рішень.

15.    Розуміння шляхів впливу на життя своєї громади.

24
БІЛЬШЕ НОВИН