Eng
76

Старт нового курсу “Побудова бренду в соціальних мережах: SMM”

Початок весни зустріли стартом нового курсу “Побудова бренду в соціальних мережах: SMM”.

Тренери курсу – Василь Дудніченко та Марина Шевченко. За максимально короткий термін – 8 занять протягом 4-х тижнів, вони навчать слухачів маркетингу, брендингу та комунікації, навчать писати сценарії та знімати за ним контент, запускати рекламні компанії. По завершення учасники, які успішно пройдуть навчання отримають сертифікати.
Навчання проходять щосуботи та щонеділі на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, ректор – Олексій Нестуля
Дякуємо нашим партнерам Спільна справа Полтавщини, а саме Вікторії Башмаковій та Віталію Башмакову за співпрацю у запуску цього курсу.
Курс створено з метою підтримки ветеранів та ветеранок (учасників/ць бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни), членів їх родин, членів родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти, а також членів родин діючих військових у рамках проєкту Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей. Керівниця проєкту – Лілія Матвійчук. Асистенти ветеранів – Анастасія Болдар та Володимир Шкребела.

Проєкт на Полтавщині реалізує ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, виконавча директорка – Світлана Нестуля у партнерстві з DVV International Ukraine та за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Детальніше

БІЛЬШЕ НОВИН