Eng

Стартував тренінг “Основи кондитерської майстерності”

Ділимося з Вами наступними результатами роботи. 10.06.2024 на базі Полтавського університету економіки і торгівлі стартував тренінг професійного спрямування, який під час реалізації проєкту користується шаленою популярністю “Основи кондитерської майстерності (4 група)”

Нових учасників зустріли символічно з показу фільму “І зацвіте сакура…”
Тренінг проводить Олександра Горобець, сертифікований тренер, доцент кафедри технології харчових виробництв і ресторанного господарства Полтавського університету економіки і торгівлі та срібний призер Чемпіонату України з кулінарного мистецтва.
Слухачами є ВПО віком 18 +
Нагадуємо, що метою даного тренінгу є отримання знань з кондитерської майстерності, здатність до розвитку в різних аспектах кондитерської галузі та професійне оформлення готових кондитерських виробів.
Основними ключовими цілями та завданнями тренінгу є:
  • ознайомлення з різними видами тіста,
  • практика приготування виробів з бісквітного, кексового, заварного, пісочного, дріжджового та повітряного тіста;
  • оволодіння практичними навичками із приготування цукрової маси, італійської та швейцарської маренги для виготовлення оздоблювальних напівфабрикатів для кондитерських виробів;
  • вивчення основних правил приготування та декорування бенто-тортів і багато іншого.
В результаті тренінгу учасники мають отримати старт у життя за даним напрямком, мають сформувати цілісне уявлення про Основи кондитерської майстерності, технологічні аспекти, отримають досвід виготовлення та оздоблення бенто-тортів.

Тренінг проходить на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавча директорка Світлана Нестуля.

В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки シャンティ国際ボランティア会(SVA) «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки і торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

БІЛЬШЕ НОВИН