Eng

21

Студентка ПУЕТ стала фіналісткою конкурсу перекладачів

22 лютого 2020 року студентка 4 курсу спеціальності «Філологія» Власенко Єлизавета стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу перекладачів «Львів Європейський» від перекладацької компанії «Лінгвістичний центр».

Участь у конкурсі взяли студенти-філологи з різних куточків України. Відбірковий етап, який передбачав перекласти запропонований текст обраною мовою й надіслати організаторам, розпочався в січні 2020 року. Журі Всеукраїнського конкурсу перекладачів із 1326 заявок обрало 150 переможців. Фінальний етап відбувся в сучасному ресурсно-інформаційному Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету. На фінал конкурсу зібралися майбутні перекладачі з усієї України, багато з яких не вперше пробують власні сили в перекладах.

Завдання дублювалися кількома мовами: англійською, німецькою, польською, французькою, чеською та іспанською. Власенко Єлизавета – одна з трьох учасників, яка пройшла одночасно до фіналу з двох мов (польська й англійська) в конкурсному відборі. У Львові вона змагалася за кращий художній адаптований переклад з англійської мови.  

Учасників Всеукраїнського конкурсу перекладачів вітали спікери – Ірина Туловська, керівник Департаменту локалізації компанії Postmodern, яка займається дубляжем фільмів українською мовою; Тетяна Чередничок, фахівець із локалізації відеоігор (SBT Localization Team) громадської організації «Локалізаційна спілка «Шлякбитраф»; Роман Дерега, експерт публічних виступів.

Вітаємо фіналістку й бажаємо подальших успіхів!

24
БІЛЬШЕ НОВИН