Студенти-іноземці продовжують вивчати історію та культуру України в умовах карантину
В епоху технологічних рішень перехід на дистанційний графік навчання не є проблемою. Сучасний світ регулярно підкидає нам нові виклики, тож дедалі актуальнішою стає навичка вміти швидко пристосовуватися до змін і бути гнучким. Для сфери освіти це питання особливо актуальне. Карантин у вишах і потреба миттєво перейти на дистанційне навчання – це насправді серйозний виклик для української системи вищої освіти. Але кожна проблема – це нові можливості й гарний привід, щоб нарешті почати робити те, що давно потрібно було зробити. Для студентів – продовжувати вчитися самостійно. Для викладачів – використовувати технології дистанційного і змішаного навчання.
Студенти І курсу Інституту міжнародної освіти ПУЕТ успішно продовжують вивчати курс «Історія та культура України» дистанційно. Вони мають змогу консультуватися з провідним викладачем д.і.н., проф., завідувачем кафедри педагогіки та суспільних наук І.М. Петренко, виконувати тести й індивідуальні завдання. Крім того, студенти переглядають фільми англійською мовою з найважливіших проблем історії та культури України.
Зворотний зв’язок від викладача – це ключовий елемент дистанційного навчання. Якщо студент не розуміє якусь тему, викладач проводить онлайн-консультацію. Тож студентам і викладачам у період карантину доводиться адаптуватися до змін. А допомагають у цьому онлайн-платформи для дистанційного навчання !!!