Eng
63

СТУДЕНТИ ПУЕТ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОЇ ІНІЦІАТИВИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ТА YEP ЩОДО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ КЛУБІВ

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі Олександр Вихренко (група ПЗм-51), Владислав Іванов (група ХТІ РТ-11), Володимир Івченко (група М-11) – долучилися до реалізації спільної ініціативи Міністерства освіти і науки України та YEP щодо розвитку підприємницьких клубів в українських закладах вищої освіти. 

Так, 10-12 листопада 2018 року в м. Київ за участю студентів відбувся тренінг зі створення Стартап-клубу в нашому університеті в рамках підписаного Меморандуму.

Нагадаємо, що YEP!Club – це проект, що розвиває підприємницьку культуру та мислення, стимулює стартап-рух серед молоді, зароджує тренд на створення стартапів в університетах. 

Під час навчання команда від університету отримала необхідні знання та методичні рекомендації щодо роботи підприємницького клубу, а також практичні інструменти для управління проектами та реалізації поставлених цілей. Особлива увага під час навчання була приділена  Івент-менеджменту: організації заходів, форматам і підходам, а також PR&SMM, де хлопцям розповіли як побудувати ефективний SMM та організувати роботу PR-напряму клубу.

Кожного дня для закріплення інформації проводилися воркшопи, на яких усі отримані знання студентами одразу застосовувалися на практиці. Після кожного дня навчання проводилася нетворкінг-сесія, де була чудова можливість поспілкуватися з іншими учасниками програми та розширити коло знайомств, підсумки та фідбеки.

Окрім навчання, відбулася цікава зустріч студентів з переможцем програми YEP!Starter, який поїде презентувати свій Startup інвесторам до Естонії. Головна ідея проекту – це телеграм-бот під назвою GiftHub, який після 15 запитань, дає тобі 50 ідей для подарунку.

БІЛЬШЕ НОВИН