Eng

23

Студенти та колектив Університету привітали свого керівника з Днем народження

Сьогодні Олексій Олексійович Нестуля разом зі своєю командою однодумців — студентів, співробітників та викладачів ПУЕТ відзначав знаменну дату – День народження.

Цей день був багатий на добрі слова, теплі спогади, щирі вітання та не очікуванні сюрпризи. В цей день усі вітали свого наставника, далекоглядного та мудрого організатора й керівника, видатного науковця, беззаперечного лідера та щиру й добру людину.

Для іменинника святкова програма виявилася насиченою, а її родзинкою став сюрприз від студентського активу. День народження для іменинника розпочався рано-вранці зустріччю зі студентами біля його будинку. За задумом студенти провели улюбленого ректора віхами його життя у формі квесту, що був присвячений життєвому шляху іменинника, ще раз згадуючи найважливіші події. У заздалегідь визначених місцях центру міста студенти чекали на Олексія Олексійовича із цікавими й змістовними завданнями й лише виконавши їх він дістався до університету. Фінальним акордом неординарного, креативного й сповненого любові та поваги привітання студентами іменинника став святковий флешмоб і вручення пам’ятного подарунку — фірмової футболки на згадку з колажем кращих моментів життя студентської родини та ректора ПУEТ з надписом “Найкращий Ректор”. Але навіть за такого феєричного та змістовного поздоровлення, студенти наголошують на тому, що якби вони могли, то подарували б Ректору весь світ. Чи це не є найкращим доказом щирої любові та поваги?!

БІЛЬШЕ НОВИН