Eng
121

Студенти відвідали ТОВ «Ді-Стар»

20 вересня 2023 року студенти спеціальності 073 «Менеджмент» та викладачі кафедри менеджменту відвідали ТОВ «Ді-Стар», що є європейським лідером у виробництві  інноваційного професійного алмазного інструменту.

Під час візиту студенти та викладачі  ознайомилися з історією заснування та просування компанії на ринку, її баченням щодо майбутнього розвитку з урахуванням сучасних реалій. Неабияку цікавість у студентів викликали практичні аспекти організації виробничого процесу, всі етапи якого вони змогли побачити на підприємстві. Також студенти та викладачі ознайомились з організаційною структурою компанії, особливостями роботи основних функціональних підрозділів та здійснення управлінських процесів, дізнались про основні принципи кадрової політики компанії та її корпоративну культуру.    

Висловлюємо глибоку вдячність колективу ТОВ «Ді-Стар» та особисто директору Аветику Суреновичу Арустамяну за цікаву та змістовну зустріч та сподіваємось на подальшу співпрацю в рамках реалізації принципів практикоорієнтованого навчання.

БІЛЬШЕ НОВИН