Eng
150

Summer Camp PUET 2024: коктейль-паті з елементами молекулярної кухні

Summer Camp PUET 2024 пропонує своїм учасникам найрізноманітніші івенти: навчання основам лідерства та економічних відносин, як розкрити таємниці нейромаркетингу та «хімічної» кухні. А нині викладачі ПУЕТ для молоді влаштували кулінарну феєрію! Чим зацікавити аудиторію, вони знають, адже кафедра харчових виробництв і ресторанного господарства ПУЕТ навчає студентів 46 років! До речі, більшість інженерів-технологів, які працюють у ресторанних закладах, на хлібозаводах, м’ясо- та молокопереробних заводах, крафтових виробництвах області – випускники ПУЕТ.  Опанувавши професію інженера-технолога, випускники ПУЕТ можуть працювати й нутриціологами.

Сьогодні  учасники літнього табору готували кілька видів коктейлю – на основі кави та ананасового соку. Спочатку вони дізналися, що, власне, собою являє молекулярна кухня. А потім під керівництвом наставниць змішували, прикрашали і дегустували приготовлені власноруч напої.

«З досвіду знаємо, що коктейлі у літню спеку дуже актуальні. А якщо вони ще з елементами молекулярної кухні, то це зараз в тренді. Ми вирішили про експериментувати – зробили свої рецептури з доступних продуктів – щоб можна було відтворити вдома», – говорить кандидатка технічних наук, доцентка кафедри харчових виробництв і ресторанного господарства ПУЕТ, Аліна Гередчук.

Коктейлі вийшли яскраві, смачні та ароматні. Результатом сьогоднішнього навчання молодь одразу поділилася в соцмережах.

«Навіть не можу передати, як сподобався сьогоднішній майстер-клас! Було надзвичайно цікаво! Спробую вдома експериментувати з коктейлями. Я саме так і уявляла цей івент!», – із захопленням коментує  Софія Шевченко з Миргорода.

«Коли я побачила слово «молекулярна», то думала, що це буде пов’язано з фізикою. Це мене заінтригувало, адже я люблю фізику. А виявилося, що це експерименти з їжею. Я вступатиму до ПУЕТ. Тому, замислилася над тим, щоб обрати додатковим  предметом, на приклад, «Основи кулінарної майстерності»,-  ділиться планами  Крістіна Бабаян з Карлівської ТГ.

«Я дуже задоволений – майстер-клас цікавий, а коктейлі смачні. Загалом, літній табір перевершив усі мої сподівання. У ПУЕТ викладачі цікаво розповідають, потужні навчально-наукові лабораторії…», – приєднується до нашої бесіди  Артем Цветков з Харківщни.

Тим, хто зацікавився, де можна опанувати ази кулінарії, Аліна Михайлівна докладно розповіла, що «в університеті є ряд дисциплін, які пропонують на вільний вибір студентам різних курсів. Тому, здобувачі вищої освіти ПУЕТ будь-якої спеціальності можуть обрати дисципліни на кафедрі харчових виробництв і ресторанного господарства: навчатися кулінарній майстерності,  складати корисні раціони…». На приклад, курс «Основи кондитерської майстерності» щороку обирає велика кількість студентів.

«Сьогодні, крім грамотного міксування різних напоїв, ми вчили учасників літнього табору і прикрашати страви та напої. Адже естетика страв – це теж дуже важливо. Також акцентували увагу на корисності продуктів. Нині багато яскравих, ароматних продуктів, але вони, на жаль, шкідливі для нашого здоров’я. А от натуральні продукти іноді не такі привабливі на вигляд. У нас навіть серед вибіркових дисциплін є такі, як «smart продукти» – тобто «Розумні продукти» або «фуд коучинг», де розглядаємо тему визначення безпечності продуктів», – наголошує Анжела Бородай, кандидатка ветеринарних наук, доцентка кафедри технологій харчових виробництв і ресторанного господарства ПУЕТ.

Знання, отримані сьогодні учасниками Summer Camp PUET 2024, навіть якщо вони не оберуть спеціальність «Харчові технології»,  знадобляться обов’язково. Завершуючи захід, тренерки майстер-класу побажали присутнім після вступу до ЗВО,  отримувати задоволення не тільки від студентського життя, а й від обраного фаху. А представники кафедри технологій харчових виробництв і ресторанного господарства ПУЕТ  завжди раді зустрічі!

Ввечері на учасників Summer Camp PUET 2024 чекав ще один захоплюючий івент. Цього разу від представників Студентської ради Полтавського університету економіки і торгівлі – заняття з хореографії!

Summer Camp PUET 2024 навчає роботі в команді

PUET Summer Camp – 2024

Маркетинг – це цікаво, креативно, інноваційно та драйвово

Таємниці «магічної» кухні на Summer Camp ПУЕТ 2024

У ПУЕТ стартував Summer Camp 2024

Перша зміна радить PUET Summer Camp-2022!

БІЛЬШЕ НОВИН