Eng
105

Святкова зустріч кооператорів України

6 липня понад 1 млрд членів кооперативних спілок з усього світу відзначають Міжнародний день кооперативів. Разом з ними його будуть святкувати й кооператори України: переважна більшість на робочих місцях, забезпечуючи надання необхідних послуг цивільному населенню країни, виконуючи замовлення ЗСУ. Проте, певно, кожен згадає про свою належність до чи не найбільшої у світі соціальної спільноти, сформованої на основі цінностей взаємодопомоги і демократії.

Враховуючи реалії війни, керівництво Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілка), ініціювало проведення святкової зустрічі керівників обласних спілок споживчої кооперації в режимі онлайн. Голова Ради Укркоопспілки Ілля Гороховський привітав усіх працівників системи з Міжнародним днем кооперативів. Та основну увагу звернув на ті актуальні завдання, які на сьогодні мають вирішувати кооператори аби наблизити перемогу українського народу у війні з підступним агресором. Голова Центрального комітету профспілки працівників споживчої кооперації України  Ірина Лопушанська акцентувала увагу учасників зібрання на важливості соціальної підтримки працівників кооперативних підприємств, особливо тих, які постраждали від війни, стали вимушеними переселенцями.

Кооперативні цінності мають сприяти об’єднанню зусиль усіх українців заради спільної Перемоги – таким був лейтмотив й інших виступів на святковому зібранні, в якому взяв участь також ректор ПУЕТ Олексій Нестуля.

БІЛЬШЕ НОВИН