Eng

19

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ, ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ЖІНОЧОМУ ДНЮ 8 БЕРЕЗНЯ

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, яке відзначають в усьому світі. Ця прекрасна подія не обійшла уваги і жінок Полтавського університету економіки і торгівлі. Так, 6 березня для прекрасної половини нашого університету був проведений феєричний концерт, у якому взяли участь мужні представники ПУЕТ.

Із побажанням добробуту і злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень звернувся ректор Олексій Олексійович Нестуля.

 Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою й ніжністю, запалює в серцях кохання, сповнює життя дивовижною гармонією. Своїми чудовими виступами, майстерністю й емоційністю виконання студентам вдалося зачарувати всіх, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися номерами, щедро нагороджуючи кожного з виконавців оплесками.

Отже, дорогі жінки, нехай втілюються в життя ваші найзаповітніші мрії, поруч із вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості та впевненості!

БІЛЬШЕ НОВИН