Eng
37

Святкування #GlobalMoneyWeek2021 у ПУЕТ триває!

24.03.21 р. студенти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування кафедри фінансів та банківської справи #ПУЕТ у рамках Global Money Week долучилися до он-лайн вікторини від Музею грошей та вебінару “Як та коли виник Національний банк України?”, а також дізнавалися про лайфхаки з платіжної безпеки, схеми шахрайських дій з персональних комп’ютерів та засоби їх протидії.

У вікторині вебінару «Лайфхаки з платіжної безпеки» 1 місце отримала студентка 4 курсу спеціальності Фінанси, банківської справи та страхування ПУЕТ – Поліна Карачковська.

Вітаємо Полінку з перемогою у вікторині та бажаємо подальших наукових здобутків, успіхів у навчанні та творчого натхнення!

Дякуємо Національному банку України та Музею грошей за пізнавальні й цікаві заходи!

Черговий раз стверджуємо, що і під час карантину можна цікаво і з користю проводити час! Сьогодні, 24.03.2021 року викладачами кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ у рамках Global Money Week (Всесвітнього тижня грошей) було проведено інтелектуальну гру «Фінансовий батл» між студентами 3 курсу Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу та студентами 1 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Полтавського університету економіки і торгівлі.

Щиро вітаємо харків’ян із перемогою! Сподіваємося, що ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними, як і перемога у конкурсі! Бажаємо нових успіхів, натхнення та подальших перемог.

1739
БІЛЬШЕ НОВИН