Eng

36

Системна підтримка від Міністерства освіти і науки України!

26 квітня 2022 року о 13.00 в онлайн режимі відбулася чергова результативна нарада Міністерства освіти і науки України з проректорами (заступниками директорів), відповідальними за організацію освітнього процесу в закладах, що здійснюють підготовку за освітніми ступенями фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра, магістра усіх форм власності та сфер управління.

Цього разу до заходу долучилося 928 учасників, які отримали грунтовні відповіді на поставлені запитання як під час реєстрації на захід, так і у спільному чаті наради стосовно завершення навчального року у закладах фахової передвищої та вищої освіти.

Була надана детальна інформації щодо організації роботи пунктів тестування та вимог до його апаратного й програмного забезпечення. Наголошено про організацію додаткових реєстрацій на НМТ та можливості його використання в наступні роки вступу.

В черговий раз, Міністерство освіти і науки України надає особливого значення принципам студентоцентризму в умовах воєнного часу. Рекомендує враховувати як потенціал здобувачів вищої освіти, так і можливості закладу вищої освіти та використовувати сміливі, креативні форми організації освітнього процесу.

Закликає реагувати на повітряні тривоги, розглядати можливості проведення підсумкових атестацій в укриттях, поєднувати офлайн і онлайн навчання, застосовувати електронний підпис через Приват24 або Дія.Підпис, продовжувати встановлення контактів зі здобувачами та використовувати переваги надання академічних відпусток.

Спільно до Перемоги!

БІЛЬШЕ НОВИН