Eng
108

Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти

З 24 жовтня 2023 року Полтавський університет економіки і торгівлі розпочав низку презентацій Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти. До заходів залучалися студенти з різних регіонів України: Полтавської, Житомирської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та інші.

Першим розпочав  онлайн зустріч викладач кафедри Міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин к.е.н., доцент Артем Пожар міні-тренінгом «Як викликати довіру і симпатію під час переговорів». Чи замислювалися ви, чому одним людям в принципі легко налагоджувати приязні та конструктивні стосунки під час спілкування, а інші ніби стукають в глуху стіну? Як навчитися відчувати співрозмовника і зробити так, аби він краще відчував вас? Під час даного міні-тренінгу учасники спробували розібратися із цими питаннями, а також дізналися про методи швидкого налагодження контакту із партнерами по переговорах.

 Наступною відбулася зустріч з кафедрою Товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи. Старший викладач Надія Гнітій провела майстер-клас на тему “Наркотики: чутки, міфи, експертиза”, на якому активно обговорювали питання, що стосуються рослинних та синтетичних наркотичних засобів та психотропних речовин, дізналися цікаві факти про походження наркотичних засобів їх зовнішні ознаки, методи дослідження; чим вони відрізняються один від одного. Активно обговорювали питання впливу рослинних наркотичних засобів на людину, аптечні варіації, наслідки вживання.

Під час кожної онлайн зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова мотивувала учасників до продовження навчання в університеті, запевнила у готовності допомогти успішно пройти всі організаційні етапи процедури вступу.

Також на онлайн заходах студенти мали можливість ознайомитись з  особливостями організації освітнього процесу за дистанційними технологіями та поставити питання директору Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіні Шимановській.

Студентів чекають нові цікаві зустрічі. Віримо в перемогу!

БІЛЬШЕ НОВИН