Eng
33

Традиційно заняття в Університеті третього віку

20.04.24. Традиційно заняття в Університеті третього віку. Навчання – не лише про знання для людей поважного віку. Знань і досвіду в цих людей достатньо. Вони вражають своєю допитливістю. Навчання в УТВ – це ще про підтримку фізичного й ментального здоров’я. Вибіркову дисципліну другої пари обирають за вподобаннями: “Йога для людей 60+”, “”Фітнес для людей поважного віку”, “Хореографія”, “Фізичні навантаження у зрілому віці”, “Арт-терапія”, “Крамниця обізнаності – фізичне, психічне, фінансове здоров’я”, “Без шкідливої хімії”, “Ремонтуємо, моделюємо, кроємо, шиємо”, “Сучасна леді”, “Креативна пані”, “Медіаграмотність”.

Як сказала слухачка, даючи інтервю українському радіо: “Ми намагаємось менше турбувати лікарів своїм здоров’ям, зараз у лікарів і так багато роботи – підтримка і допомога українським воїнам. Тому краще не будемо іх поки відволікати, підтримуємо свій фізичний та психічний стан, навчаючись впродовж життя, а у вільний час волонтеримо, плетимо маскувальні сітки, “кікімори”, не сидимо склавши руки, боремось”, – Євгенія Бабаніна, переселенка з Куп’янська, яка знайшла свою підтримку в Полтаві, другий рік навчаючись в УТВ.

Кураторські години – окрема, надихаюча історія.

Спрага до пізнання і спілкування, взаємна підтримка потрібні всім, людям поважного віку, сьогодні особливо. Шукаємо Людей. Знаходимо Людей.

Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ

Центр Освіти Дорослих м.Полтава

DVV International Ukraine

ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”

Інститут розвитку міста Полтава

Вдячність, Слава ЗСУ! Перемоги України!

 

71
БІЛЬШЕ НОВИН