Eng

23

Тренінг «Креативне підприємництво»

Безкоштовний тренінг «Креативне підприємництво» для підприємців та тих, хто хоче започаткувати власну справу, пройде 22-23 лютого в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Цей захід реалізується в рамках програми «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти», яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами й організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі в партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

Учасники тренінгу отримають цінні знання та бізнес-навички. У його програму вміщено такі блоки: особливості креативного підприємництва, пошук підприємницької ідеї, вибір вдалої бізнес-моделі, захист інтелектуальної власності, формування команди проєкту, ефективний маркетинг і методи продажів, фінанси та пошук інвестицій, розвиток навичок креативності тощо.

Тренери – експерти проєкту «Creative Spark», бізнес-тренери, які пройшли стажування в Університеті Портсмуту.

  • Місце проведення: Полтавський університет економіки і торгівлі (м. Полтава, вул. Коваля, 3).
  • Дати проведення: 22-23 лютого 2020 року.
  • Вартість участі: безкоштовно.
  • Вік учасників: від 18 до 35 років.
  • Участь для молодих підприємців та тих, хто хоче започаткувати власну справу.
  • Подача заявок: до 20 лютого.

Кількість учасників обмежена.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfaScfYqQW3cT5dCgYhpuKHisgoicMQyIqdHgzJMoYThYW9CQ/viewform?usp=sf_link

Інформація про інші події й новини проєкту «Creative spark Poltava» висвітлюється на сайті університету та сторінці проєкту у Facebook https://www.facebook.com/creative.spark.poltava/

БІЛЬШЕ НОВИН