Eng
42

Тренінг “Розумний стретчинг: взаємозв’язок між розумом і тілом”

Ділимося з Вами ще одними результатами роботи. На базі Полтавського університету економіки і торгівлі у квітні-травні місяці проходив 16-ти годинний тренінг під назвою “Розумний стретчинг: взаємозв’язок між розумом і тілом”

Метою даного тренінгу було ознайомитися із загальними поняттями різних напрямів стретчингу; оволодіти навичками, методикою виконання вправ та основними елементами різних напрямів.
Основними завданнями, які вирішувались на тренінгу були: покращення гнучкості та кровообігу, зменшення напруги, підтримання здоров’я суглобів та постави, зниження ризику травм, поліпшення емоційного стану
за рахунок виконання стретчингових вправ.
В результаті тренінгу учасники оволоділи основною термінологією базових вправ зі стретчингу та технікою їх виконання, в ході тренувань відбулося поліпшення гнучкості, зменшення напруги в м’язах та суглобах.

Тренінг проходив на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ , – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” , – виконавча директорка Світлана Нестуля.

В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки シャンティ国際ボランティア会(SVA) «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки і торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

1783
БІЛЬШЕ НОВИН