Eng
27

Триває навчальний курс «Піцайоло»

Триває навчальний курс «Піцайоло», слухачі якого отримують теоретичні знання та практичні навички з приготування кулінарних виробів з різних видів тіста, знайомляться з особливостями приготування традиційних італійських страв — фокаччі, піци та равіолі, соусів і начинок для піци.

Днями на одне з занять завітали директорка Полтавського Міського Центру Соціальних Служб Любов Векленко та начальниця відділу соціально-профілактичної роботи Полтавського Міського Центру Соціальних Служб Людмила Василенко.
Гості мали можливість спостерігати за процесом приготування кальцоне — це особлива піца з начинкою у формі півмісяця. Кальцоне називають закритою піцою, а тісто для цієї страви готують, так само як і тісто для звичайної піци. Слухачі курсу радо ділилися враженнями від навчання та розказували про свої особисті успіхи на курсі.
Навчання проводить сертифікований тренер Олександра Горобець, доцент кафедри технології харчових виробництв і ресторанного господарства Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ

🇺🇦 Проєкт Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей на Полтавщині реалізує ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” – виконавча директорка Світлана Нестуля на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ у партнерстві з DVV International Ukraine та за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

БІЛЬШЕ НОВИН