Eng
49

ТРИВАЄ ПЛАНОВА ВАКЦИНАЦІЯ СПІВРОБІТНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ ПРОТИ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID-19

Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої распіраторної хвороби COVID-19 працівники сфери освіти є однією з пріоритетних груп захисту. Вони передають свої знання студентам і на своєму прикладі демонструють важливість вакцинації.

З метою створення безпечного освітнього середовища для учасників освітнього процесу 4 червня 2021 року ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля разом з наукова-педагогічними працівниками та співробітниками отримали першу дозу вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19. Вакцинація працівників проходила на базі медичного пункту університету відповідно до попередньо узгоджених списків охочих вакцинуватися. Загалом цього дня щеплення вакциною Pfizer отримали 128 викладачів та співробітників, проте кількість охочих постійно збільшується. Значна частина працівників університету вже вакцинувалися раніше.

Дякуємо мобільній бригаді з імунізації Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, у складі: Артем Пшеничний – лікар, Валентина Клочко, Алла Агамалян, Катерина Капустян – медичні сестри, Юлія Нагній – реєстратор,  за злагоджену та професійну роботу.  

Бажаємо всім здоров’я! Кампанія з вакцинації триває…

1740
БІЛЬШЕ НОВИН