Eng
34

Триває тиждень презентацій Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти

09 та 10 травня 2023 року Полтавський університет економіки і торгівлі продовжив тиждень презентацій Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти. До цих заходів залучалися студенти з різних регіонів України: Полтавської, Житомирської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та інші.

09 травня 2023р. зустріч відбулася на тему: «Як викликати довіру і симпатію у партнерів по переговорах», яку провели викладачі кафедри Міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин доцент кафедри Пожар А.А. та ст.викладач Франко Л.С. Під час зустрічі вони  презентували освітні програми “Міжнародний бізнес” та “Міжнародна економіка”, звернувши увагу на основні особливості та характеристики, можливості навчання, стажування та проходження практик закордоном. Викладачі наголосили на затребуваності фахівців з міжнародного бізнесу в умовах євроінтеграції України, рівень якої буде тільки зростати в післявоєнний період.

Під час наступної зустрічі представники кафедри Товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи, старші викладачі кафедри Надія Гнітій та Зоя Рачинська, провели майстер-клас на тему: «Хімічні експрес-методи дослідження продукції». Навчили студентів дізнаватись прості лайфхаки, як відрізнити справжню каву від підробки, яка кава смакує краще, та на що потрібно звернути увагу коли її купуєте. А також що ховається під маркуванням морозива, з якої сировини його виробляють і як це впливає на якість, як звичайному споживачеві обрати якісну продукцію серед величезного асортименту.

Під час кожної онлайн зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова інформувала студентів щодо особливостей вступної кампанії 2023 року.

Також на он-лайн заходах студенти мають можливість ознайомитись з  особливостями організації освітнього процесу за дистанційними технологіями та поставити питання директору Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіні Шимановській. Студентів чекають нові цікаві зустрічі. Віримо в перемогу!

БІЛЬШЕ НОВИН