Eng
47

Триває тиждень презентацій Топ-спеціальностей

11 травня 2023 року Полтавський університет економіки і торгівлі продовжив тиждень презентацій Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти. До заходів залучалися студенти з різних регіонів України: Полтавської, Житомирської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та інші.

Першими розпочали  онлайн зустріч викладачі кафедри ділової іноземної мови завідувачка кафедри к.ф.н., доцент Іщенко В.Л. та асистент кафедри Горбуньова С.О.

Учасники заходу дізнались про особливість викладання іноземної мови в Полтавському університеті економіки і торгівлі, а саме – навчання за рівнями А1, А2, В1, В2. Студенти розпочинають навчання з нормативної дисципліни “Іноземна мова” на 1 курсі, а потім мають можливість продовжити вивчення, обираючи дисципліни за вибором на другому, третьому та четвертому курсах. Викладачі кафедри ділової іноземної мови також провели вікторину “Кращий знавець англомовних країн», за результатом якої кращим знавцем став студент ХКЕПФК Лисенко Данило.

Наступною відбулася зустріч з викладачами кафедри технологій харчових виробництв і ресторанного господарства на тему “Здорове харчування: сучасний погляд та поширені міфи”, на якій гарантами доц. Горобець О.М. та Наконечною Ю.Г. були представлені освітні програми «Ресторанні технології» та «Харчові технології та інженерія» за спеціальністю 181 Харчові технології.  Доцент кафедри  Гередчук А.М. у своїй презентації проаналізувала сучасні тренди харчування з точки зору нутриціології, розібрала найбільш поширені хибні твердження, щодо якості та харчової цінності продуктів. Завідувачка кафедри проф. Хомич Г.П.   акцентувала увагу на тому, що  фахівці  з харчових технологій є необхідними для продовольчої безпеки та економічного зростання нашої країни.

Продовжила серію онлайн зустрічей кафедра готельно-ресторанної та курортної справи вебінаром  на тему : «Якість надання готельно-ресторанних послуг: від національних традицій та особливостей до міжнародних вимог та стандартів». Під час зустрічі, гарант освітньої програми та завідувачка кафедри д. т. н., проф.  Капліною Т.В. ознайомила студентів закладів фахової передвищої освіти   з освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа». У роботі вебінару прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри, стейкхолдер – керівник департаменту служби прийому і розміщення готелю, випускниця спеціальності  «Готельно-ресторанна справа» ПУЕТ «Holiday Inn Kyiv», м. Київ Плотніченко Олена Олександрівна та студент 1 курсу Філіповський Антон. Зустріч була плідною та конструктивною. 

Також в цей день проведено онлайн зустріч з викладачами та завідувачкою кафедри бухгалтерського обліку та аудиту к.е.н., доцента Мілька А.І., де презентували  освітню програму “Облік і аудит”, розкрили переваги, особливості та унікальність даної освітньої програми.

Студенти закладів фахової передвищої освіти взяли участь у інтелектуальній грі «Smart-Бухгалтерія» (модератор заходу к.е.н., доцент Любимов М.О.). Хочемо відзначити студентів Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права ім. С.В. Литвиненка та Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу за жваву та активну участь під час проведення інтелектуальної гри. 

Під час кожної онлайн зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова інформувала студентів щодо особливостей вступної кампанії 2023 року.

Також на онлайн заходах студенти мають можливість ознайомитись з  особливостями організації освітнього процесу за дистанційними технологіями та поставити питання директору Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіні Шимановській.

Чекаємо студентів на нових цікавих зустрічах. Віримо в перемогу!

БІЛЬШЕ НОВИН