Eng

35

Тиждень кафедри педагогіки та суспільних наук

З 18 по 22 листопада 2019 року було проведено Тиждень кафедри педагогіки та суспільних наук у рамках святкування 45-річчя факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. У рамках відзначення було проведено заходи наукового, методичного, популярного характеру.

18 листопада у холі ПУЕТ було проведено виставку ляльок-мотанок, а також майстер-клас народної майстрині Наталії Свиридюк. Студентам і викладачам було запропоновано взяти участь у виготовленні ляльок, які є оберегами. Слов’янськими ляльками-оберегами не тільки прикрашали інтер’єр або в дитинстві грали, вони завжди були помічницями в побуті, в соціальному і особистому житті наших пращурів.

19 листопада у рамках Тижня кафедри було проведено майстер-клас з пов’язування хустки. Провела його Наталія Свиридюк. Способи пов’язування хустки в Україні були різними. Студентки ПУЕТ із захопленням взяли участь у майстер-класі, навчившись зав’язувати хустки різним способом.  

20 листопада 2019 року у ПУЕТ відбулася лекція відомого краєзнавця, заслуженого екскурсовода України, голови Полтавського Клубу книголюбів Миколи Малика на тему «Страви української кухні у творах Миколи Гоголя». На заході були присутні студенти групи Т-11, ЕМС-11, МСМТ-11, ТТП-11. На лекцію завітав відомий краєзнавець Віталій Григор’єв.

22 листопада кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук Ірина Тодорова провела конкурс плакатів До Міжнародного дня толерантності серед студентів ІІ курсу. Це свято відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри.

БІЛЬШЕ НОВИН