Eng

28

У гостях у телеканала «ІРТ-Полтава»

Одним із багатьох напрямів практичної підготовки студентів Полтавського університету економіки і торгівлі є проведення екскурсій на підприємствах міста, що сприяють формуванню професійних компетентностей майбутніх фахівців.  Профорієнтаційні екскурсії надають можливість ознайомитися з майбутньою діяльністю, оцінити переваги отримання професії, дослідити  реальну потребу роботодавців у кадрах.

7 лютого студенти освітньої програми «Економічна кібернетика» завітали до телеканалу «ІРТ-Полтава», де головна редакторка Ольга Борисівна Юровська провела для них надзвичайно цікаву та пізнавальну екскурсію, в ході якої студенти ознайомились не тільки з робочим процесом журналістів та операторів, а й з роботою рекламного відділу та монтажерів. Усі учасники екскурсії залишились задоволеними і вдячними.

Дякуємо телеканалу «ІРТ-Полтава», Ользі Борисівні Юровській за цікаву та змістовну екскурсію, що розширила кругозір студентів, дала змогу отримати додаткові професійні знання та сприяла розвитку їх лідерських якостей.

24
БІЛЬШЕ НОВИН