Eng

20

У Полтавській ОДА відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів за участі пуетівців

26 листопада 2020 року доцент, к.е.н.  Яніна Барибіна взяла участь у онлайн-зсіданні Координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів при Полтавській ОДА. За участі фахівців туристичної галузі, екскурсоводів, туроператорів, науковців, освітян, екологів,  власників зелених садиб. В рамках засідання обговорили три питання: планування роботи облдержадміністрації( розвиток туризму у області на 2021 рік), безпеку дистанції та презентацію проєкту «ПолтавщинаNOW».

Зокрема, Яніна Барибіна, яка є заступницею Голови Координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів при Полтавській ОДА ,у своєму виступі наголосила на необхідності передбачити  розробку атикризових заходів та питань безпеки туристичних дестинацій у програмах  розвитку туризму області та запропонувала взяти до уваги науково-практичні напрацювання фахівців ПУЕТу для навчання представників туристичної галузі з питань безпеки в туризмі.

Нагадаємо, що ПУЕТ має досвід у розробці сучасних навчальних програм навчання, як представників туристичного бізнесу та комунальних установ,  ініціював та реалізував низку заходів для популяризації туризму Полтавщини.  Віримо в синергетичний ефект  та результативність кооперації освіти, науки, влади та бізнесу заради розвитку туризму.

68
БІЛЬШЕ НОВИН