Eng
313

У ПОЛТАВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ВШОСТЕ СТАРТУВАЛА ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ШКОЛА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося відкриття Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування (ПОШЛУС). Це – унікальний освітній проєкт з розвитку учнівської молоді нашого регіону, що дозволяє опанувати авторські методики розвитку лідерських якостей, узяти участь у тренінгових заняттях, виконувати спільні проєкти. Цього року до проєкту долучилися більше 300 лідерів учнівського самоврядування та 102 координаторів-учителів закладів загальної середньої освіти Полтавської області. Всього за 5 років діяльності Школи лідерів ПУЕТ пройшли навчання 1357 школярів Полтавщини.

Проєкт Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування реалізує Полтавський університет економіки і торгівлі  у тісній співпраці з Полтавською академією неперервної освіти ім. М.В.Остроградського.  

Відкриття цього року відбулося в онлайн форматі. Учасників Школи  привітав ректор університету, доктор історичних наук, професор – Олексій Нестуля, який відзначив:

Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування – середовище для формування нового покоління лідерів. Війна чи не найгостріше показала значення лідерства у нашому житті. Сьогодні немає жодної серйозної передачі про події на фронті, на міжнародній арені, де б не звучало  слово «лідер». Дуже часто його використовує наш Президент, який закликає  бути відповідальними лідерами – прикладом для інших. Власне, це  завдання, яке ставить перед собою  Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування – формувати у молодого покоління ті риси, які допоможуть стати справжніми лідерами нашої держави і розбудувати її так, як вони того хочуть: демократичною, справедливою, затишною, комфортною. Переконаний, що нове покоління лідерів зможе це втілити в життя.

Модератором заходу виступила директорка Навчально-наукового Інституту лідерства ПУЕТ, ініціаторка та натхненниця проєкту – Світлана Нестуля:

Наше завдання – відкрити можливості для розуміння кожною  особистістю свого  лідерського потенціалу. Адже кожна людина приходить у цей світ з певним талантом, а ми створюємо середовище для розвитку цього таланту та потенціалу.

Змінилися акценти в навчанні – ми стали більш командними. Коли вся країна об’єдналася, ми перемагаємо ворога. Кожен має розуміти свою відповідальність. Тоді ми – сильні.

Онлайн формат заходу не став на заваді продуктивній та цікавій роботі.

Учасники розвивали лідерські якості, набували нових навичок, креативили на

онлайн платформах для інтерактивної взаємодії Padlet та Kahoot, отримували

заохочувальні призи та подарунки, надихнулися дієвістю лідерської парадигми в дії від директора Навчально-наукового Інституту денної освіти

ПУЕТ – Аліни Ткаченко. Протягом навчального року слухачі опановуватимуть лідерство, працюючи з дистанційним курсом «Основи лідерства», та братимуть участь в офлайн тренінгах на різних локаціях  із формування вмінь  та навичок лідерської поведінки, комунікації, критичного мислення та креативності.

Команда ПУЕТ усвідомлює надважливість розвитку лідерства та лідерських якостей учнівської молоді нашого регіону. Інтерактивні вправи, змістовні завдання, обмін думками, креативність підходів до ситуації, співпраця, формування єдності в команді – завжди вирізняють навчальний контент, пропонований  науково-педагогічними працівниками, кваліфікованими тренерами Навчально-наукового Інституту лідерства ПУЕТ.

Бажаємо учасникам успішного освоєння тренінгового курсу та якнайскорішої реалізації життєвих, освітніх та професійних планів! Ви – лідери України, її майбутнє і гаранти процвітання та добробуту!

БІЛЬШЕ НОВИН