Eng
51

У ПУЕТ відбулась онлайн-конференція «Реєстрація на ЗНО та вступ до ЗВО у 2022 році»

 З метою інформування вступників щодо особливостей реєстрації  та проведення ЗНО, умов вступу до ЗВО у 2022 році, можливостей професійного та особистісного розвитку в Полтавському університеті економіки і торгівлі 2 лютого відбулась онлайн-конференція за участю Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

У режимі онлайн захід відвідали випускники закладів загальної середньої, фахової передвищої освіти, вчителі та батьки.

Відкрив конференцію та привітав учасників ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля, який побажав випускникам зробити усвідомлений вибір майбутньої професії та закладу освіти, де вони зможуть розкрити свій потенціал, досягти життєвого та професійного успіху.

Про особливості проведення ЗНО у 2022 році, можливості сайта Українського центру оцінювання якості освіти для випускників, діяльність консультативних пунктів із реєстрації на ЗНО учасників поінформувала заступниця директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Наталія Русанова. Методистка організаційно-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Катерина Семеновська детально розповіла про особливості реєстрації на ЗНО/ДПА у 2022 році.

Відповідальна секретарка приймальної комісії ПУЕТ Ольга Куцевол акцентувала увагу учасників на тому, про що варто подбати напередодні реєстрації на ЗНО, та надала вичерпну інформацію про особливості вступної кампанії до ЗВО у 2022 році.

Завідувачка сектору міжнародних професійних стажувань Міжнародного науково-освітнього центру ПУЕТ Тетяна Писаренко розповіла про можливості навчання в європейських університетах за програмами міжнародної кредитної мобільності та участі у професійних стажуваннях за кордоном для студентів ПУЕТ, а студенти Катерина Голтвяниця, Вікторія Піпіч поділились власним досвідом участі в таких програмах.

Бажаємо випускникам успіхів на ЗНО та чекаємо в родині ПУЕТ.

У ПУЕТ працює консультативний пункт, де кожен може отримати інформацію та допомогу з питань реєстрації на ЗНО та вступу до університету.

м. Полтава, вул. Коваля, 3 (приймальна комісія університету). Телефон: (05322) 7-91-60, (066) 225-12-37, (067)154-26-43.

1739
БІЛЬШЕ НОВИН