Eng

25

У ПУЕТ відбулася презентація освітніх можливостей в США

24 вересня 2021 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі (ПУЕТ) відбулася презентація освітніх можливостей в США. До ПУЕТ завітала Амбасадор мережі EducationUSA в Україні, представник консультативного центру EducationUSA у Києві Аліна Проценко, яка й презентувала діяльність Мережі, можливості навчання в акредитованих закладах вищої освіти Сполучених Штатів Америки для студентів.

EducationUSA є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 175 країнах. Консультативний центр мережі EducationUSA у Києві надає точну, об’єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські виші у США та проводить консультації щодо вступу до коледжів та університетів у цій країні.

Усіх присутніх було ознайомлено з міжнародною освітньою та культурною програмою обміну UGRAD; міжнародними освітніми, професійними та науковими програмами обміну Fullbright. Пані Аліна також розповіла про 5 простих кроків вступу до Сполучених штатів Америки та запросила всіх зацікавлених на безкоштовну онлайн-виставку вищої освіти в США EducationUSA Virtual Fair 2021, яка запланована на 6 листопада 2021 р. Цьогоріч на виставці будуть присутні заклади вищої освіти США, з представниками яких кожен зможе особисто поспілкуватись. Також, окрім зустрічей, учасники матимуть можливість відвідати інформаційні сесії від EducationUSA. Для тих, матиме бажання індивідуально обговорити нюанси власного вступу буде можливість записатись на безкоштовну консультацію з радниками центру EducationUSA Україна.

Більше інформації про мережу EducationUSA та онлайн-виставку ви зможете знайти на офіційному сайті за посиланням: https://educationusa.org.ua/

Із матеріалами презентації можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3D35KQi

20
БІЛЬШЕ НОВИН