Eng
77

У ПУЕТ відбулася презентація програм професійних стажувань у Німеччині

23 листопада 2021 року до Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) завітали представники ТОВ «Селф Інвест» в рамках презентаційної кампанії можливостей професійних стажувань для студентів у Німеччині.

Візит засновника ТОВ «Селф інвест» Антона Кириченка та національного представника компанії Євгенія Рибака розпочався із зустрічі з першим проректором ПУЕТ Наталією Педченко, директором Навчально-наукового інституту денної освіти Аліни Ткаченко та працівниками Міжнародного науково-освітнього центру (МНОЦ) – директором Юлією Перегудою й завідувачем сектору з організації міжнародних професійних стажувань Тетяною Писаренко. У ході перемовин було обговорено результати 2021 року та умови подальшої співпраці з організації професійних стажувань у 2022 році.

У читальній залі бібліотеки ПУЕТ представники ТОВ «Селф Інвест» зустрілися зі студентами та провели презентацію актуальних програм професійних стажувань у Німеччині. Розповіли про умови участі в програмах, вимоги до учасників, показали фото-відгуки студентів українських ЗВО, в тому числі й ПУЕТ.

Співпраця між Університетом і ТОВ «Селф Інвест» розпочалася відносно недавно – в травні 2021 року. Цього літа 7 студентів ПУЕТ скористалися можливостями партнерської компанії та поїхали до Німеччини проходити професійні стажування у сферах логістики та торгівлі. На даний час 8 студентів  Університету оформлюють документи для проходження стажування у період зимових та літніх канікул у сферах логістики, торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу. 

БІЛЬШЕ НОВИН