Eng

20

У ПУЕТ відбулася презентація програми професійного стажування у Федеративній Республіці Німеччина

24 листопада 2020 року міжнародним науково-освітнім центром було проведено спільно з директоркою ТОВ «ПРОФІТІМ» Русановською Тетяною онлайн-презентацію нової програми професійного стажування у Федеративній Республіці Німеччина.

Пані Тетяна детально розповіла всім присутнім про умови стажування на підприємствах харчової промисловості, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Федеративній Республіці Німеччина в 2020-2021 н.р. за наступними вакансіями:

  • офіціант, помічник офіціанта;
  • кухар, помічник кухаря;
  • бармен, бариста;
  • контролер атракціонів;
  • помічник в івент-гастрономії;
  • помічник у виробничих цехах.

ТОВ «ПРОФІТІМ» є офіційним представництвом Міжнародної академічної програми ISIC (International Student Identity Card) в Україні. До того ж, Компанія увійшла до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг 2019 року та отримала відзнаку «Вибір споживача 2019». У 2020 році ТОВ«ПРОФІТІМ» внесено до Національного реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств та нагороджено національною відзнакою «Компанія року 2020» за висновками Всеукраїнського галузево-аналітичного центру.

Під час онлайн-презентації, пані Тетяна наголосила на тому, що студенти ПУЕТ матимуть можливість поїхати до Федеративної Республіки Німеччина вже у наступному місяці для проходження професійного стажування на підприємстві харчової промисловості. Реєстрація на участь у програмах професійних стажувань ТОВ «ПРОФІТІМ» незабаром розпочнеться.

Раді, що партнерство Університету розширюється. Впевнені у подальшій плідній співпраці!

За детальною інформацією звертайтесь до міжнародного науково-освітнього центру (МНОЦ):

Ауд. 216,

Тел.: +38 (0532) 50-97-95

E-mail: internship.puet2@gmail.com

Instagram: @mnoc.puet

Facebook: @mnoc.puet

Telegram: @mnoc_puet

БІЛЬШЕ НОВИН