Eng
39

У ПУЕТ відбулася презентація програми стажування в компанії «Anex Tour»

22 грудня 2021 р. у #ПУЕТ відбулася онлайн-презентація програми стажування в туристичній компанії «Anex Tour». З 2018 року компанія є партнером Університету з організації професійних стажувань для студентів Університету в туристичній сфері.

Анастасія Лєбєдєва, керівник департаменту глобального рекрутингу компанії «Anex Tour» (Туреччина), розповіла всім присутнім не тільки про умови стажування, а й про здобутки та багаторічний досвід компанії в туроператорській діяльності. Протягом 25 років команда постійно працює над розширенням списку туристичних напрямів і країн, яких сьогодні налічується близько 60. Великою перевагою Anex Tour є наявність власної чартерної компанії AZUR Air, що здійснює щорічно понад 150 тисяч рейсів.

Що стосується умов проходження стажування в компанії «Anex Tour» у 2022 році, то всім студентам у перший рік пропонується стажування на позиціях «Трансферний гід» і «Екскурсійний гід» в одному із 12 туристичних регіонів Туреччини. Анастасія Лєбєдєва наголосила на тому, що компанія створює всі необхідні умови для розвитку успішної кар’єри студентів:

  • підвищення заробітної плати на 100 доларів США щорічно активним учасникам програми стажування;
  • у разі успішного проходження стажування у Туреччині є можливість пройти перекваліфікацію і почати працювати в Мексиці, Домінікані, Об’єднаних Арабських Еміратах тощо;
  • працевлаштування в українському офісі компанії «Anex Tour»;
  • кар’єрне зростання як горизонтально, так і вертикально.
БІЛЬШЕ НОВИН