Eng
77

У ПУЕТ відбулось урочисте вручення офіцерських погонів випускникам військової підготовки

Сьомий рік у ПУЕТ здійснюється військова підготовка, основна мета якої – підготувати відданих українському народові, морально стійких, дисциплінованих, професійних офіцерів запасу, які володіють знаннями, уміннями та навичками, необхідними для успішного вирішення завдань під час проходження служби на первинних офіцерських посадах.

06 грудня в Україні відзначають свято – День Збройних Сил України. Уже за доброю традицією напередодні цього свята випускникам військової підготовки ПУЕТ вручають офіцерські погони та присвоюють звання молодшого лейтенанта. Цьогоріч ця подія у житті 15 випускників військової підготовки відбулась з дотриманням діючих карантинних обмежень, але це не зіпсувало урочистості моменту.

Військовослужбовців і молодих захисників Батьківщини, які опанували нелегку майстерність військової справи, із професійним святом, а випускників військової підготовки – з особливою подією – присвоєнням звання молодшого лейтенанта запасу привітав ректор ПУЕТ, професор О. О. Нестуля.

Свою вдячність за надану можливість одночасно з навчанням оволодіти знаннями військової справи від імені усього офіцерського складу висловив випускник Богдан Семигаленко.

Кращі студенти були нагороджені грамотами.

Бажаємо нашим випускникам міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності та мирного неба над головою!

1739
БІЛЬШЕ НОВИН