Eng

22

У ПУЕТ відбувся Онлайн-форум «Публічні закупівлі у контексті реформи шкільного харчування»

3 листопада у ПУЕТ відбувся онлайн-форум, присвячений питанням публічних закупіель. Він зібрав освітян з усієї  України.

Захід можна переглянути за посиланням:  https://youtu.be/cR3qoE_zYJo.

 З вітальним словом на заходів виступили ректор університету Олексій  Нестуля та  гарант освітньої програми  «Публічні закупівлі»  Олександр Манжура.

Під час форуму були розкриті такі питання:

  Аналітика у ВІ Prozorro, яка спростить проведення закупівель шкільного харчування

Поліна Колганова –  тренерка з публічного модуля аналітики BI Prozorro, Transparency International Ukraine

 Способи оптимізації публічних закупівель

Олена Дмитренко – тренерка  для замовників та учасників публічних закупівель,  авторка аналітичних досліджень для ГО «Інститут аналітики та адвокації», викладачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

Оформлення документів за ДСТУ 4163:2020 : новації та практичні приклади

Наталія Прохар  – сертифікована бухгалтерка за міжнародною програмою сертифікації бухгалтерів САР/СІРА, к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

Пошук постачальників харчових продуктів відповідно до системи НАССР

Аліна Ткаченко – фундаторка «Школи НАССР» ВНЗ Укоопспілки  «Полтавський університет  економіки і торгівлі», сертифікована аудиторка з управління безпечністю харчових продуктів за програмою «Food safety systems auditor/lead auditor» (SGS), к.т.н., доц., директора Навчально-наукового інституту денної освіти ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі.

Додатково інформуємо, що відповідно до нового законодавства з 1 січня 2022 р. відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа. Рівень володіння необхідними знаннями в сфері публічних закупівель визначається на веб-порталі Уповноваженого органу шляхом проходження  тестування. Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» є одним з небагатьох закладів вищої освіти в Україні, який здійснює навчання студентів за освітньою програмою «Публічні закупівлі». Вступ на навчання абітурієнтів, які мають освітній ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за будь-якою спеціальністю, здійснюється без ЗНО, на підставі вступних випробувань. Навчання триває 1 рік 4 місяці, прийом документів триватиме з 15.11.2021 р. по 23.11.2021 р. Детальна інформація на сайті  https://vstup.puet.edu.ua/spec/publichni-zakupivli-magistr/

 Також університет готовий співпрацювати щодо проведення курсів, тренінгів, програм підвищення кваліфікації (у онлайн/офлайн форматі) з публічних закупівель, бухгалтерського обліку, а також питань, пов’язаних із реформою шкільного харчування (розроблення меню, технологічних карт, впровадження системи НАССР). Щодо співпраці, просимо надсилати листи на електронну адресу nnibstpuet@gmail.com або звертатися за телефоном +380501477401 (Аліна Ткаченко).

БІЛЬШЕ НОВИН