Eng
46

У ПУЕТ відкрили студентський простір

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відкрили новий простір Студентської ради. Це – кілька великих приміщень, пристосованих для роботи з ґаджетами, зона відпочинку та бібліотека. За словами голови Студентської ради ПУЕТ – Антона Філіпповського, тут проводитимуть збори Студентської ради, семінари і тренінги для студентів. Також будь-хто зі здобувачів вищої освіти зможе використати цей простір для неформального спілкування.

Діна Сичук – представниця Студентської ради університету, яка брала активну участь в облаштуванні простору, згадує, що під час реалізації цього проєкту було все: і сміх, і сльози, і сварки, з яких виникали по-справжньому вартісні ідеї. Але найцікавіше та найприємніше було етап за етапом спостерігати за результатом копіткої праці, в яку студенти вклали усю свою енергію та запал.

Завдяки студентським ініціативам, – наголошує доктор історичних наук, професор, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі – Олексій Нестуля, у читальній залі університету з’явилися локації для проведення Інтернет-конференцій, тренінгів та лаунж зони. «По суті, сьогодні ми відкриваємо центр життєвого студентського простору, де народжуватимуться не тільки цікаві проєкти, а й з’являтимуться справжні лідери, які ці ідеї втілюватимуть в життя».

Створення нового простору Студентської ради ПУЕТ стало можливим завдяки майстерні розвитку органів студентського самоврядування “aGAIN”, організованій Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки UNDP та Європейського Союзу, а також нашому університету за допомогу та чергове підтвердження студентоцентризму у політиці закладу.

БІЛЬШЕ НОВИН