Eng
56

У ПУЕТ вручили погони молодшим лейтенантам

У розбудові нашої держави Збройні сили України мають особливе значення, оскільки армія – гарант безпеки та суверенітету країни, а також школа військово-патріотичного виховання громадян.

06 грудня в Україні відзначають 30-ту річницю Збройних сил України. З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника нашої рідної України та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, офіцерам та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам! Дякуємо кожному, хто стоїть на захисті кордонів, цілісності та недоторканості нашої держави, за силу і мужність, хоробрість і любов до Батьківщини.

Уже за доброю традицією, у цей святковий день випускникам військової підготовки ПУЕТ вручають офіцерські погони та довідки про присвоєння військового звання молодшого лейтенанта.

Урочистості з нагоди присвоєння первинного військового звання «молодший лейтенант» і вручення погонів студентам, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу на факультеті підготовки офіцерів запасу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, склали військову присягу на вірність українському народові, розпочав ректор ПУЕТ, професор О. О. Нестуля. Він привітав усіх військовослужбовців та майбутніх офіцерів, які опановують нелегку майстерність військової справи, із професійним святом, а випускників – із присвоєнням військового звання та вручив офіцерські погони. Ми пишаємося своїми випускниками, ви – наша гордість! Маємо надію, що звання офіцера дасть вам старт до вершин успіху, до майбутніх досягнень у професійній діяльності.

Слова вдячності та величезної поваги за надану можливість одночасно з навчанням оволодіти знаннями військової справи висловила випускниця Тетяна Ткаченко.

У дарунок від студентів університету пролунали музичні вітання.

Кращі студенти та випускники були нагороджені подяками університету за активну життєву позицію, участь у громадському житті університету, особистий внесок у розвиток військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди 30-ї річниці Збройних сил України.

Від усього серця вітаємо вас з отриманням військового звання й бажаємо вам щастя та здоров’я, бадьорості духу та родинної злагоди, радості й добра, упевненості в собі та своїй Вітчизні!

БІЛЬШЕ НОВИН