Eng

26

У ПУЕТ виховують нове покоління чемпіонів

В Полтаві розпочала свою роботу футбольна школа Академії ФК «Шахтар» , яка є п’ятою в Україні, її діяльність лише набирає обертів. Завдяки цьому проєкту полтавські дітлахи вчаться грати у професійний футбол.

Тренувальною базою Академії став спортивний комплекс «Олімп» Полтавського університету економіки та торгівлі.

«Такий вибір керівництва Академії обумовили якість футбольного поля, зручність і сучасність роздягалень, уся інфраструктураспортивного містечка», – говорить завідувачка кафедри фізичного виховання ПУЕТ, майстер спорту зі спортивної гімнастики Наталія Новицька.

Університет має своїблискучі спортивні досягнення: перемоги збірних командіз плавання, легкої атлетики, футболу,футзалу,баскетболу, волейболу, настільного тенісу, греко-римської боротьби, боксу. Серед останніх – «бронза» команди з баскетболу 3х3 у Чемпіонаті України 2019 року серед студентських команд. Щорічно високо оцінюються на змаганнях найвищих рівнів яскраві виступи колективу естрадно-спортивноготанцю «Екстрим».

«Вражають й особисті досягнення студентів-спортсменів: семиразового чемпіона світу, триразового чемпіона Європи з вільної боротьби А. Магомеда;дворазового чемпіона Україниіз плаванняЛ. Лемешка;чемпіонки України та світу з боксу А. Торської; чемпіона світу з кікбоксингу за версіями WMF, W5 і GPRO А. Набієва; чемпіона України з кіокушинкай карате Ю. Шеремета;майстра спорту міжнародного класу серед юніорів із пауерліфтингу Г. Чіпка; гросмейстера із шахів С. Набоки;майстрів спорту з: плавання К. Теркун, боксу А. Капусти, легкої атлетики О.Корсун, дзюдо І. Миргородської, греко-римської боротьби В. Воронцова, вільної боротьби Гаджимагомедова Магомеда Омаровича;кандидатів у майстри спорту: з футзалу В. Гайдук, баскетболу Х. Яричта багатьох інших», – з гордістю нагадує пані Наталя.

«Запорукою спортивних досягнень є: професіоналізм тренерів – викладачівкафедри фізичного виховання ПУЕТ. Окрім талановитих тренерів, у розпорядженні студентів є оснащені сучасним спортивним знаряддямдві студії для занять фітнесом, зали (велика спортивна ігрова, дві тренажерні, по одній для боротьби, гри в більярд та настільний теніс, стіна для скелелазіння), майданчики(футбольний із новим штучним покриттям, зі стрітболу

та із тренажерами)», – продовжує вона.

Ми пишаємося своїми випускниками – цілеспрямованими та успішними спортсменами, а це понад 60 майстрів спорту, 10 майстрів спорту міжнародного класу, чемпіони Полтавщини, України, Європи та світу. Ми впевнені, що в історіюсвітового спорту буде вписано ще не одне прізвище студентів ПУЕТ.

Інтернет-видання “Полтавщина”

Інформаційна агенція «Центральноукраїнське бюро новин» (Central Ukrainian Bureau of News, CBN)

“Zmi.ck.ua Центр Черкаських медіа”

БІЛЬШЕ НОВИН