Eng

29

Участь ПУЕТ у роботі обласного форуму «Цілі сталого розвитку: Полтавський вимір»

21 березня 2019 р. у Полтавській обласній державній адміністрації з величезним успіхом відбувся форум «Цілі Сталого Розвитку: Полтавський вимір», який мав на меті донесення до громадськості Полтавщини інформацію про глобальні цілі сталого розвитку, сприяння їх локалізації й упровадженню на регіональному рівні, створенню мережі партнерів та активістів, які будуть активно долучатися до реалізації цілей сталого розвитку в Полтавському регіоні на рівні області, районів та об’єднаних територіальних громад.

Представник від університету к. е. н., доц. Лозова Оксана Василівна з рук координатора ПРООН у Полтавській області Курилко Вікторії отримала подяку від директора Програми Розвитку ООН  в Україні пана Янтомаса Хімстра для ректора університету, д. і. н., проф. Нестулі Олексія Олексійовича за величезний внесок, сприяння в організації та проведенні обласного форуму.    

К. е. н., доц. Лозова О. В. виступила з доповіддю на тему: «Освіта впродовж життя: Університет третього віку» щодо реалізації Цілі 4. «Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж життя» і поділилась досвідом діяльності «Університету третього віку». Доповідь викликала в учасників форуму жвавий інтерес та багато запитань із приводу досвіду створення соціального проекту «Університет третього віку».

БІЛЬШЕ НОВИН