Eng

22

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ, ЛОГІСТИКА» У СЕМІНАРІ-ТРЕНІНГУ «СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО ЯК РЕАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ МОЛОДІ»

4-5 листопада 2019 року студенти факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу, які опановують освітню програму «Підприємництво, торгівля, логістика», взяли участь у семінарі-тренінгу «Соціальне підприємництво як реальна можливість самореалізації молоді», що був організований ГС «Соціальне підприємство «Навчально-виробничий центр» у партнерстві з ГС «Об’єднання соціальних підприємств України» за підтримки Департаменту економрозвитку Полтавської облдержадміністрації на виконання Комплексної програми розвитку малого й середнього підприємництва в Полтавській області на 2017-2020 роки. Подія відбулася у Resto club PODIUM.

Директор Департаменту економрозвитку Полтавської ОДА Інна Іщенко у своєму виступі перед присутніми зазначила, що влада готова до співпраці з молоддю заради процвітання успішних брендів. Анатолій Павленко,  голова ГС «Об’єднання соціальних підприємств України»,  розповів учасникам про кращі українські й зарубіжні практики розвитку соціального підприємництва, окремо наголосивши на можливостях для полтавських підприємців.

Учасники тренінгу набули навичок і знань щодо базових основ соціального підприємництва, змоделювали власні стартапи, а після закінчення заходу отримали сертифікати.

74
БІЛЬШЕ НОВИН