Eng

26

Участь студентів ПУЕТ у програмі про права людини в Українському католицькому університеті

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі на початку лютого зустрічали представників Українського католицького університету Матвія та Ганнусю з розповідями про можливості навчання в цьому закладі вищої освіти та запрошеннями долучитися до його життєдіяльності, написавши мотиваційні листи. 

На пропозицію пристали студенти старших курсів спеціальностей Право, Публічне управління та адміністрування.

17-19 лютого 2019 року Гущенко Олена та Котов Євгеній відвідали магістерську програму Школи права Українського католицького університету МА УКУ: DEMO 2019 у Львові.

Упродовж трьох днів вони відвідували майстер-класи від провідних юристів України, а саме: майстер-клас із Legal Writing від Олега Кірієвського та майстер-клас з лідерства від Наталі Пилат, а з Андрієм Костюком обговорювали проблематику прав людини.

Зустрілися зі студентами Школи права, детальніше познайомилися з магістерською програмою Школи права (про що отримали  сертифікати), а також мали змогу ознайомитися із західноєвропейською культурою Львова.

Такі програми є невичерпним джерелом натхнення для майбутніх юристів, чудовою можливістю знайти однодумців з різних куточків України!

БІЛЬШЕ НОВИН