Eng

15

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «ВІД СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ – ДО САМОВРЯДУВАННЯ ГРОМАД»

На запрошення Полтавської обласної ради в щорічному конкурсі студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» узяли участь і студенти спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування. Для участі в конкурсі були проведені дослідження на теми:

  • «Партиципаторне бюджетування як інструмент місцевих ініціатив» у виконанні студентки гр. ФКм-61 Мельник Анастасії (науковий керівник – доцент кафедри фінансів та банківської справи Чижевська Марина Борисівна);
  • «Комплексна оцінка фінансової спроможності місцевих бюджетів в умовах фінансової децентралізації», виконавцями якої є студенти гр. ФКб-31 Квітка Богдана та гр. ЕКб-41 Резинко Альона (наукові керівники – доцент кафедри фінансів та банківської справи Тимошенко Оксана Валеріївна й доцент кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем Кузьменко Олександра Костянтинівна).

За результатами захисту студентських наукових робіт 11 листопада 2019 року переможцем конкурсу та володарем ІІІ премії стала Мельник Анастасія.

Пишаємося нашими студентами за їх активну позицію в розвитку місцевого самоврядування області. Вітаємо переможця та учасників конкурсу й бажаємо подальших успіхів у навчальній і науковій діяльності.

БІЛЬШЕ НОВИН