Eng
45

УЧАСТЬ У ОНЛАЙН-ТРЕНІНГУ «РОЛЬ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНІХ ПРОЦЕСАХ» ШКОЛИ АДВОКАТІВ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ЛІДЕРІВ В УКРАЇНІ ТА САКАРТВЕЛО

17 жовтня 2023 року студентка-практикантка Навчального юридичного центру «Правова СТУДіЯ» Полтавського університету економіки і торгівлі Марина Білодід взяла участь у онлайн-тренінгу «Роль громадянського суспільства в євроінтеграційних процесах.

Даний захід був третім у серії тренінгів для школи адвокатів громадських лідерів в Україні та Сакатрвело в межах програми «Світ толерантності» (Сакартвело) і громадською організацією «Вектор Прав Людини» (Україна).

Участь в обговорення важливих тем взяла:

Кеті Бахтадзе, досвідчена юристка, захисниця прав жінок з великим досвідом роботи в сфері громадських організацій. Спеціалістка в сфері цивільного права, законодавстві про громадянські права, міжнародного права, аналізі політик, питань прав людей з обмеженими можливостями, гендерної рівності. Юристка в організації “Танадгома” та Women’s Initiatives Supporting Group (WISG).

На онлайн-тренінгу обговорено такі питання:

  1. Неурядові організації та їх види;
  2. Східне партнерство;
  3. CSO Meter;
  4. Робота в групах;
  5. Шлях України та Грузії до європейського союзу.

На цьому заході експерт надавала корисну інформацію про організації в цілому; про партнерство, що є досить важливим аспектом у суспільстві і для організацій; було розглянуті аспекти роботи у групах, дана інформація є досить корисною для саморозвитку; був розглянутий шлях України та Грузії до європейського союзу. В загальному всі питання які розглядалися були досить цікавими та корисними.

БІЛЬШЕ НОВИН