Eng

27

Участь у програмі Еразмус+КА1

Доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Прохар Н.В. взяла участь у програмі Еразмус+КА1, що проводився на базі Повісланського університету  (м. Квідзин, Польща).
 
Під час International Week’22 учасники були задіяні в численних освітніх заходах, серед яких воркшопи, панельні дискусії, тренінги, лекції для студентів, Наукова конференція «Обличчя процвітання» та Освітній ярмарок. International Week’22 був цікавим та змістовним, забезпечив можливості для спілкування з викладачами інших навчальних закладів, обмін професійним досвідом, креативними ідеями, підвищення рівня володіння англійською мовою та подальшу співпрацю в межах різноманітних міжнародних проектів.
 
У межах четвертого Освітнього ярмарку було презентовано 37 університетів і коледжів з різних країн, таких як  Польща, Україна (ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»), Туреччина, Болгарія, Бангладеш, Казахстан, Молдова, Косово, Боснія і Герцеговина, Алжир, Грузія, Палестина, Ірак, Таджикистан, Узбекистан, Індія, Вірменія, Албанія, Сербія, Уганда, Марокко, Туніс, Кі
БІЛЬШЕ НОВИН