Eng

34

Участь у Всеукраїнському освітньому форсайті «Зміст освіти та освітні практики Нової української школи»

28 квітня 2021 року проректор з науково-педагогічної роботи Матвієнко Ю.С. узяв участь у Всеукраїнському освітньому форсайті «Зміст освіти та освітні практики Нової української школи», який проходив на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського.

Термін «форсайт» (Foresight) означає активне прогнозування, передбачення розвитку майбутньої ситуації в економіці, науці, бізнесі. Відповідно, «освітній форсайт» – передбачення розвитку майбутньої ситуації в галузі освіти. Метою заходу було залучення науковців і практиків до комплексного прогнозування ефективності впровадження освітніх стратегій Нової української школи.

Долучившись до обговорення за напрямком «STEM-освіта – освіта, що спрямована на майбутнє», Юрій Сергійович ознайомив учасників форсайту із особливостями викладання освітньої робототехніки на платформі Arduino, авторською методикою та перспективами употужнення фахової підготовки освітян до впровадження технологій STEAM-освіти, які з’являються із відкриттям в Полтавському університеті економіки і торгівлі магістерської програми «Освітня робототехніка», набір на яку стартує у цьому році.

PDF icon ПРОГРАМА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ФОРСАЙТУ «ЗМІСТ ОСВІТИ ТА ОСВІТНІ ПРАКТИКИ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

БІЛЬШЕ НОВИН