Eng
43

УЧАСТЬ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ПРАВОЗНАВСТВА У ТРЕНІНГУ «ЯК ЗРОБИТИ НАВЧАННЯ ПРАВУ ІНТЕРАКТИВНИМ ТА ЕФЕКТИВНИМ?»

Два дні (25-26 березня 2019 року) викладачі та викладачки з усієї України дізнавались і практикувалися застосовувати інтерактивні методи у викладанні права. Участь у тренінгу «Як зробити навчання праву інтерактивним та ефективним?» взяла завідувач кафедри правознавства, д.ю.н., проф. Лаврик Г.В.

Цей тренінг був організований ГО «Вектор прав людини» в рамках грантового проекту «Використання судових трансляцій під час навчання права», який здійснюється за підтримки американської сторони, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Нове правосуддя».

Учасники програми дізналися про судові трансляції, про які розповів Войтенко Олександр, методист освітніх проектів програми «Розуміємо права людини», який за останні роки координував освітню частину у проектах Дому Анни Франк в Україні з питань недискримінації та толерантності, ОБСЄ – із прав людини, протидії антисемітизму, ксенофобії.

Цікавими виявилися рекомендації про інтерактивні методи та сучасні підходи до навчання від Назарія Боярського, правозахисника та тренера неформальної освіти, члена групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи, автора ряду посібників щодо використання інтерактивних методик навчання.

За результатами прослуховування тренінгу, участі роботи у групах учасники сформували рекомендації щодо імплементації судових трансляцій у навчальні заняття для майбутніх юристів. Після завершення тренінгу учасники отримали сертифікати про участь.

БІЛЬШЕ НОВИН