Eng

21

Унікальна можливість для викладачів українських ЗВО від EducationUSA!

Міжнародний науково-освітній центр ПУЕТ запрошує науково-педагогічних працівників Університету подавати заявки до Академії лідерства з інтернаціоналізації, яка пропонує розширити можливості віртуальних обмінів між студентами з України та США.

У рамках академії викладачі з 20 українських університетів разом зі студентами та викладачами американських ЗВО розроблять програми віртуального обміну для своїх студентів. Прослухавши серію вебінарів щодо створення та модерування модулів віртуального обміну, вони отримають необхідні знання та навички щодо інтеграції цих модулів у процес викладання свого предмету в університеті та безпосередньо реалізують обмін. Учасники, які розроблять найуспішніші проекти, матимуть можливість  представити свої здобутки та поділитись своїм досвідом з колегами під час Українського Форуму міжнародної освіти – 2021.

Під час відбору учасників перевага надаватиметься аплікантам, які вже мають налагоджені професійні контакти з американськими колегами, з якими вони бажали б реалізувати проект віртуального обміну.

Дедлайн подачі заявки – 11 жовтня 2020 року.

Подати заявку можна за посиланням: https://forms.gle/eo1DYgAde6KKe8zs8

БІЛЬШЕ НОВИН